onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Paloka: I pafytyri dhe naivja, ja dy avokatët e Ramës për…

Nënkryetari i PD, Edi Paloka, ka reaguar ndaj Kryeministrit Edi Rama, lidhur me falsifikimin e Kodit Penal nga kreu i Reformës në Drejtësi dhe ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

“Dy “avokatë” përdor Rama për aferat e pashpresa që qelbin dynjanë: Të pafytyrin në krye të Grupit dhe “naiven”, nënkryetare parlamenti”, shkruan Paloka.

Ja komenti në rrjetin social

Dy “avokate” perdor Rama , per aferat e pashpresa qe qelbin dynjane; ta pafytyrin ne krye te grupit dhe “naiven” nenkryetare Parlamenti.

Atehere kur e kupton se ceshtja eshte vertete e nxehte dhe e ndyre , aq flagrante sa cdo “mbrojtje” thjesht te diskretiton, perdor pafytyresine e Balles qe nuk ka asnje problem, madje perdoret me kenaqesi ( fundja karriera e tij aty eshte bazuar).

Kur ceshtja eshte edhe me diskretituese, sa as Balla nuk e merr persiper, perdor “naivitetin” e Vasilikes.

Sot Xhafajn e ka mbrojtur Vasilika…

watch porn
olalaporno.com