onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Betohet deputeti më i ri, por me moshën më të…

Me largimin e ish-ministrit të Mbrojtjes, Saimir Tahiri, nga karrigia e deputetit të parlamentit, këtë të enjte në Kuvend është betuar deputeti i ri.

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka lexuar formulën e betimit, ndërsa deputeti i “ri” Spartak Braho ka thënë betohem, një fjalë e pasuar me duartrokitjet e maxhorancës dhe heshtjen e opozitës.

Spartak Braho do të mbajë tashmë mandatin e deputetit lënë nga Tahiri javën e kaluar.

watch porn
olalaporno.com