onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

VIDEO/Çfarë po ndodh në Sofje, Rama publikon videon…

Ka nisur në Sofje te Bullgarise, Samiti i i Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor. Kryeministri Rama, pjese e samitit, ka ndare me ndjekesit e tij ne FB, nje video me pamje nga paskuintat e samitit.

Ai shfaqej teksa takohet, shtrengon duart, e madje perqafohet me lideret ne rajon, qe nga perqafimi me presidentin e Serbise, Vucic te takimi dhe biseda me kryeministrin grek, Cipras.

watch porn
olalaporno.com