onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Me zë dhe me figurë, ja çfarë do të publikoje PD në orën…

Partia Demokratike do të publikojë të tjera prova kundër Fatmir Xhafajt.

Ishte vetë kreu i PD-së Lulzim Bashës që në fund të fjalës së tij në Kuvend u shpreh se do të ketë prova të reja ‘me zë dhe figurë’.

Për këtë arsye PD ka lajmëruar një konferencë të jashtëzakonshme në orën 13:30.

‘Lajm i fundit: Konferencë e jashtëzakonshme për shtyp në Partinë Dmeokratike në orën 13.30’, thuhet në një njoftim të PD.

watch porn
olalaporno.com