onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Bie nga mullari, humb jetën 23-vjeçari

Një i ri 23 vjeç ka humbur jetën në Librazhd pasi ka rënë nga mullari.

23-vjeçari me iniciale B.Gj, është dërguar menjëherë në spital, por nuk ka mundur që t’ju mbijetojë plagëve të marrë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe paraprakisht flitet për një ngjarje aksidentale.

“Më datë 06.05.2018, në fshatin “Zabuzun” Njësia Administrative Steblevë, Librazhd, shtetasi B. Gj,23 vjeç, banues në fshatin Zabuzun, duke vënë një mullar bari aksidentalisht është rrëzuar.

Menjëherë është transportuar për në spitalin e Librazhdit, po për shkak të dëmtimeve që ka marrë ka ndërruar jetë.”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

watch porn
olalaporno.com