onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Conte tallet me Mourinhon

Antonio Conte ka rikthyer “luftën” me Jose Mourinhon.

Trajneri italian deklaroi se nëse largohet, nuk po e lë Chelsean në pozitën e 10.

“Unë mund të largohem, sepse luaj në një kampionat të fortë. Por mos harroni se dy vite më parë, Chelsea u rendit i 10-ti dhe nuk shkoi as në finalen e Kupës FA, as në gjysmëfinalet e Kupës Karabao dhe këtë vit u eliminua në 1/8- at e Champions-it ndaj PSG-së në Champions”, deklaroi Conte.

E ardhmja e italianit mbetet e paqartë.

watch porn
olalaporno.com