onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Ikardi tifo për Crotonen: Inter shpreson…

Ishte i dëshpëruar Mauro Ikardi në fund të Inter-Sasuolo (1-2), kur u ndal për mikrofonat e “Premium Sport”: “Jemi të hidhëruar në këtë moment, objektivi ishte të fitonim dhe nuk ia dolëm. Tani duhet të presim ndeshjen e nesërme (sotme). Ndeshjen e bëmë ne, nga minuta e parë, duke kërkuar golin. Më pas ajo goditje dënimi e dyshimtë solli golin e tyre.

Tani duhet të bëjmë tifo për Krotonen dhe të presim. Kemi një shpresë, shpresojmë ta luajmë në Romë. E ardhmja? Do flas me klubin kur të mbarojë kampionati. Gjuri? Më shqetëson prej një viti, por përpiqem gjithmonë të ndihmoj. Botërori? Vendos trajneri…”

watch porn
olalaporno.com