onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Denoncimi/Berisha publikon lidhjet e bandës së Met Kananit me kupolën e PS

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin qytetarit dixhital që thotë se është “oficer i antidrogës” dhe ka nxjerre emrat e politikanëve socialistë të lidhur me bandën e rrezikshme të trafikantëve të drogës drejtuar nga Met Kanani, arrestuar në Turqi.

POSTIMI

Organigrama e re e klanit te Met Kananit!

Plotesohet me emrat e kupoles politike, kumbare dhe ndrikulla te pushtetit klani i Met Kananit, sponsor kryesor i Partise Socialste!

Lexoni mesazhi e oficerit dixhital. sb

“Pershendetje doktor jame oficer i antidroges,desha te te informoje se grupi famoz i Met Kananit ka qene i lidhur si mishi me thoijne me PS drejtues dhe deputet te saja dhe konsiderohet sponsori me kryesore i saj.Ketu qarkullojne fjale se ai ka patur kartabianke ne dogana dhe ka kilometra te tera bisedash telefonike por edhe foto me Ruçin, kryetarin e bashkise Subashin,Ndrikull Spiropali dhe vet Noriegen por dosjen po e qethin sipas interesit te tyre.”

 

watch porn
olalaporno.com