onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Surprizat e motit, ja çfarë ju pret pasditen e sotme dhe të hënën

Sot pasdite (e diel, dt.13) dhe nesër (e hënë, dt.14) priten reshje në të gjithë territorin. Në qarqet Shkodër dhe Lezhë ato do t? jen? mesatare por lokalisht intensive të shoqëruara dhe me shtrëngata.

Në qarqet e tjera ato priten të jenë të dobëta por lokalisht mesatare në qarqet Kukës, Dibër, Tiranë dhe Elbasan, sipas IGJEUM.