onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

El Clasico, formacionet e mundshme…

Barcelona dhe Real Madrid do të përballen sot për El Clasicon e 238-ta në histori.

Ernesto Valverde i ka të gjithë lojtarët në dispozicion, ndërkohë te Real Madridi pritet të mungojnë, Dani Carvajal dhe Isco.

Formacionet e mundshme:

Barcelona: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Rakitic, Busquets, Iniesta, Coutinho, Messi, Suarez

Real Madrid: Navas, Achraf, Nacho, Ramos, Marcelo, Modric, Casemiro, Kroos, Asensio, Benzema, Ronaldo.

 

watch porn
olalaporno.com