onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Nëntë statistika që duhet të dini për El Clasico-n

Barcelona dhe Real Madrid përballen mbrëmjen e sotme në Camp Nou. Kompanitë e basteve favorizojnë ekipin e Katalonjës, ndërsa në fushë do të jenë në total 32 lojtarë të kombëtarëve që marrin pjesë në Kupën e Botës “Rusia 2018”.

Por cilat janë disa nga faktet që duhet të dini për përballjet mes Barcelonës dhe Real Madrid. Më poshtë mund të lexoni 9 prej statistikave që duhet të dini:

1.Kjo do te jetë ndeshja e 238-të në të gjitha garat.Barcelona ka fituar 93 dhe Real Madrid 95.

2.Barça ka dështuar të fitojë në tri ndeshjet e tyre të fundit në Cam Nou në të gjitha garat.Fitorja e fundit kundër Real Madridit në shtëpi ishte në mars të 2015-të.

3.Barcelona mund të arrijë fitorën e 50-të në La Liga në shtëpi kundër Real Madridit.

4.Barcelona kërkon të fitojë të dyja ndeshjet e ligës kundër Real Madridit në një sezon të vetëm për herë të parë që nga viti 2014/15.

5.Barcelona ka shënuar në secilën prej 20 ndeshjeve të fundit të ligës kundër Real Madridit.

6.Lionel Messi është golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në El Clasico me 25 gola të shënuara.

7.Messi nuk ka arritur të shënojë në katër El Clasicot e fundit në Camp Nou në La Liga.

8.Cristiano Ronaldo ka arritur të shënojë 11 gola gjatë 11 vizitave të tijë në Camp Nou në të gjitha garat.

9.Tre lojtarë të ndryshëm mund të bëjnë paraqitjen e 38-të në El Clasico, Andres Iniesta,Lionel Messi dhe Sergio Ramos.

 

 

watch porn
olalaporno.com