onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

FOTO/Pas 9 viteve, Kate Mosss sërish në tapetin e kuq të Met Gala

Njëra prej modeleve më të famshme në histori, gjatë 9 viteve të kaluara nuk mori pjesë në  Met Gala.

Por mbrëmë, 44 vjeçarja Kate Mos ka ndërprerë këtë traditë dhe ka shkelur në tapetin e kuq para muzeut njujorkez Metropolitan Museum of Art’s. Kjo ishte edhe vizita e parë në SHBA, pas Met Galas së fundit ku mori pjesë, e shkaku i kësaj mungese shumëvjeçare thuhet se ishin problemet me vizë, shkruan Harper’s Bazzar.

Edhe pse temë e këtij viti në Met Gala ishte “Trupat qiellorë: Moda dhe imagjinata katolike”, Kate nuk kishte eksperimentuar shumë por kishte veshur një fustan të zi të shkurt të shtëpisë së njohur të modës “Saint Laurent’s” me pendë mbi shpatulla në formë të krihëve, duke përcjellur sado pak drees codin.

Kjo përzgjedhje ishte shumë më e suksesshme se ajo e vitit 2009, në Met Galan e fundit kur temë ishte “Modelet dhe muzat”.

Embed from Getty Images

Sidoqoftë, outfitet më interesante të Met Gala 2018 gjithsesi ishin nga Rita Ora, Rihanna, Katy Perry, Blake Lively, Jennifer Lopez, Kate Bosëorth, motrat Jenner, Kim Kardashian…

 

watch porn
olalaporno.com