onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

FOTO/Sherri me thika në mes të Tiranës, policia jep detaje

Sherri me thika mes disa personave përballë Presidencës në Tiranë, ka ndodhur për një femër.

Policia e Tiranës në një informacion paraprak thotë se:

Më datë 08.05.2018, rreth orës 11:40 në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, si pasojë e një konflikti të ndodhur, janë dëmtuar me mjete prerëse shtetasit J. Ll., 18 vjeç F. Ll., 18 vjeç K., D., 19 vjeç dhe K. M., 19 vjeç, (studenta).

Shtetasit e dëmtuar janë transportuar për ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. J. Ll dhe F. Ll  janë kushërinj (djem xhaxhai)

Policia ka shoqëruar 1 person në cilësinë e personit që ka djeni për rrethanat e ngjarjes.

watch porn
olalaporno.com