onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Hysaj drejt Premier League, Manchester United i gatshëm të paguajë…

“The Sun” ka publikuar një shkrim, sipas të cilit skuadra e Manchester United është gati të paguajë klauzolën prej 44 milionë paund, për të siguruar mbrojtësin shqiptar, Elseid Hysaj.

Shkodrani i Napolit është një nga prioritetet e Murinjos për krahun e djathtë të mbrojtes.

Me Mateo Darmian që me shumë gjasa do të largohet drejt Juventusit, Mançesterit i lind e drejta për të kërkuar një mbrojtës të djathtë.

“The Sun” e cilëson Hysajn si një nga më të mirët në Europë, për rolin e tij dhe tregon se kërkohet nga disa klube të tjera të mëdha.

Presidenti skuadrës napolitane nuk kërkon ta lëshojë Hysajn poshtë shifrës së përcaktuar në klauzolë, por 44 milionë paund, nuk është një shumë e lartë, për një skuadër si Mançester Junajtid.

watch porn
olalaporno.com