onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Ish-ministri i Ramës: Fatmir Xhafaj s’mund të jetë më ministër…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar përmes një komenti në rrjetet sociale, lidhur me video-përgjimin e publikuar nga PD për Agron Xhafajn, vëllain e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Manjani shprehet se Xhafaj s’mund të jetë më pjesë e kabinetit qeveritar.

Sipas Manjanit, Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të marrë të pandehur Agronin dhe Ermalin, megjithë rrjetin që pëmendet aty! Nderkohe qe Xhafaj nuk mund te jete me anëtar i qeverisë!

Postimi i Manjanit

Pas përgjimit që bëri publik PD, nuk ka më vend për komente!

Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të marrë të pandehur Agronin dhe Ermalin, megjithë rrjetin që pëmendet aty! Pavarësisht vendimit të Italisë!

Fatmiri nuk mund të jetë më anëtar i qeverisë!

Rama dhe Rilindja e tij nuk mund të qeverisin dot! Nuk kanë asnjë fytyrë e moral! Nuk gjetën dot një Ministër të Brendshëm, të pa përfshirë në histori krimesh e trafiqesh!!!

Nuk i ndihmon më askush! As “miqtë” e huaj! Faktet janë ulëritëse…

Sa më shpejt ta kuptojnë këtë gjë aq më mirë për ta! Akoma më mirë për vendin!

Është koha për të shpalosur një alternativë normaliteti dhe reformash agresive!

Rilindja nuk është më alternativë por pengesë!

watch porn
olalaporno.com