onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Kampion i Bundesliga, Bayern merr titullin e 6 rradhazi

Bajyern Munchen për herë të 27-të në historinë e klubit është shpallur kampion në Bundesliga.

Ky është titulli i 6-të radhazi për bavarezët të cilët e mbyllin në mënyrën e duhur nën drejtimin e Jupp Heynckes.

Bayern e mbyll sezonin në Bundesligë si kampion me 84 pikë, 27 fitore, 3 barazime dhe 4 humbje.

Menjëherë pas vërshëllimës së fundit të gjyqtarit bavarezët kanë festuar si të çmendur.

watch porn
olalaporno.com