onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Kërkohet arrest me burg për Tahirin, ja çfarë vendos gjykata

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi masën e arrestit shtëpiak për ish-ministrin e Brendshëm, Sajmir Tahiri, megjithëse Prokuroria kërkoi arrestin me burg.

Mësohet se prokuroria ka treguar gjykatës prova të reja, por sipas informacioneve ende nuk dihet se çfarë provash janë.

Sipas informacioneve mësohet se prova e reja mund të kenë qenë në letër porositë që mund të kenë ardhur nga Greqia dhe Italia.

Edhe pse ka pasur prova shtesë dhe është kërkuar arresti përsëri gjykata ka aprovuar vetëm masën e sigurisë, arrest shtëpie.

Tahiri vetëm para pak ditësh dorëzoi mandatin e deputeti dhe u shpreh se këtë e bënë për respekt të drejtësisë, dhe që hetimet për të vijojnë deri në fund.

Avokati i ish-ministrit të Brendshëm tha se do të apelonte vendimin.

watch porn
olalaporno.com