onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Vendimi për Tahirin, ja reagimi i parë i Edi Ramës

Pas vendimit të Gjykatës për ish-ministrin Saimir Tahir, ka ardhur dhe një reagim nga Kryeministri Edi Rama.

Me anë të një postimi në Facebook, Rama shkruan se është një vendim që nuk komentohet, por thjesht respektohet.

Reagimi i Ramës

Vendimi i sotëm për Saimir Tahirin nuk komentohet, thjesht respektohet si një e drejtë e organeve të drejtësisë, të cilat i detyrohen vendit e botës një proces të pavarur, transparent e me integritet të plotë kushtetues e profesional, duke garantuar drejtësi jashtë çdo influence politike, mediatike a diplomatike.

watch porn
olalaporno.com