onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Kukës-Tiranë, përmbyset trajleri, shoferi në gjendje të rëndë

Gjatë orëve të mengjesit është përmbysur një trajler  me fidane në Rrugën e Kombit. Aksidenti ka ndodhur 3 kilometra  afër vendit të quajtur Ura e Kukësit. Shoferi është në gjendje të rëndë, por nuk dihet nëse ka të lënduar të tjerë nga aksidenti .

 

Si pasojë e këtij aksidenti është bllokuar qarkullimi në drejtimin Kukës Tiranë.

Në vendngjarje janë policia dhe shërbimet zjarrfikëse për të nxjerrë drejtuesin e mjetit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shoferin mund t’a ketë zënë gjumi.

watch porn
olalaporno.com