onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Makina del nga rruga, plagosen 3 persona…

Të paktën tre persona u lënduan si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Tiranë. Nga raportimet e para mësohet se aksidenti ka ndodhur në zonën e Laprakës, kur një automjet, ka dalë nga rruga, dhe ka përplasur 3 persona që ndodheshin në trotuar. Sipas burimeve policore, ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Vangjel Noti’

Të lënduarit u dërguan në spital dhe gjendja e tyre shëndetësore është jashtë rrezikut për jetën. Nga të dhënat e para mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, një Benz dhe tjetri BMV.

Automjeti tip BMË mësohet se ëhstë përplasur fillimisht me automjetin tip Benz, dhe më pas ka përfunduar në trotuar.

 

watch porn
olalaporno.com