onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

U gjet i karbonizuar në automjet, dyshohet se viktima është…

Policia ka shoqëruar disa persona lidhur me krimin e ndodhur në Derven, ku një ditë më parë u gjet një automjet i djegur, brenda të cilit ndodhej trupi i karbonizuar i një shtetasi nga Kosova.

Burime policore bënë të ditur se të shoqëruarit janë marrë në pyetje nga policia, por ende nuk ka një urdhër-ndalimi për ndonjë të dyshuar lidhur me krimin e rëndë.

Policia pritet të kqyrë edhe kamerat e sigurisë në rrugë ose zonën për rreth për të zbuluar detaje të tjera që do të çnonin në zbardhjen e krimit.

Sipas policisë, viktima quhet Xhavit Osmani nga Mitrovica, i cili dyshohet të jetë vrarë dhe më paspër të zhdukur gjurmët automjetit  i është vënë zjarri.

Por, priten analizat e ADN-së për të konfirmuar një dyshim të tillë.

Ndërkohë policia ka zbuluar se makina është e Xhavit Osmanit, i cili disa ditë më parë ka hyrë nga Morina në Shqipëri.

 

 

watch porn
olalaporno.com