onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Ndalohet për mastrim/ 48 vjeçarja premtonte viza amerikane, prezantohej si punonjëse e Interpol

Një shtetase u ndalua nga policia e shtetit me akuzën e mashtrimit. Burime zyrtare bëjnë të ditur se e ndaluara prezantohej si punonjëse e Interpolit dhe u premtonte vizë amerikane kundrejt vlerave monetare 3000 deri 8000 euro qytetarëve të ndryshëm.

Në njoftimin e policisë thuhet se: Nga specialistët e Seksionit kundër krimit ekonomik financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë, pas një pune të mirëfilltë hetimore, u ndalua me inisiativë shtetasia : – Pranvera Stojani, 48 vjeçe, banuese në Lezhë.

Ndalimi u bë pasi, nga veprimet hetimore të kryera, ka rezultuar se kjo shtetase, nëpërmjet mashtrimit, u ka marrë 2 shtetasve të cilët kanë bërë kallëzim ndaj saj , 3000 dhe 8000 euro, me premtimin për tu dhënë vizë amerikane pasi u ishte prezantuar si punonjëse e Interpolit.

Vazhdojnë hetimet për dokumentimin e rasteve të tjera të mashtrimit nga kjo shtetase.

Materialet proçeduriale iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, për veprën penale “Mashtrimi”.

 

watch porn
olalaporno.com