onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Orari i ndeshjeve të Superligës dhe Ligës së Parë të Kosovës

Komisioni i Garave ka caktuar sot orarin për ndeshjet e javës së 32-të në Vala Superligë dhe të javës së 29-të në Ligën e Parë. Meqenëse tri skuadra luajnë në të njëjtin stadium si vendas: Drita, Gjilani e Vllaznia, KG ka vendosur që ndeshjet e elitës të zhvillohen në tri ditë, derisa ndeshjet e Ligës së Parë të gjitha do të luhen të dielën.

 Vala Superliga – Java e 32-të

E premte, 11.05.2018 – ora 16:00

Drita – Trepça’89

Liria – Prishtina

Llapi – Flamurtari

E shtunë, 12.05.2018 – ora 16:00

Gjilani – Drenica

Feronikeli – Vëllaznimi

E diel, 13.05.2018 – ora 16:00

Vllaznia – Besa

Liga e Parë – Java e 29-të

E diel, 13.05.2018 – ora 16:00

Dukagjini – Rahoveci

Trepça – Hajvalia

Ramiz Sadiku – Bashkimi

Fushë Kosova – KEK-u

Vushtrria – Ballkani

2 Korriku – Kosova P

Ferizaj – Onix

Vitia – Kika

watch porn
olalaporno.com