onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

PD Denoncon/Zhupa: Veliaj gënjen për çertifikatën e pastërtisë së Liqenit të Tiranës

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa ka denoncuar sërish kryetarin e Bashkisë së Tiranës, tashmë edhe për një gjë ordinere, në qeverisjen e degraduar të metropolit shqiptar nga  Erjon Velia i cili ka krijuar idenë se ka pushtet absolut dhe nuk e çanë kokën fare.
Veliaj gënjen edhe për çertifikatën e pastërtisë së Liqenit të Tiranës nga White Flag International, thekson Zhupa duke i bërë të ditur opinionit publik dhe duke i rikujtuar kryebashkiakut se Liqeni i Tiranës është në proces monitorimi deri në vitin 2018, kur dhe do të merret vendimi për çertifikimin apo jo të liqenit, pas verifikimit të standardeve.

Ja dhe postimi i plotë:

Veliaj genjen per certifikaten e pastertise se liqenit se Tiranes nga White Flag International. Rama perserit genjeshtren e pinjollit.
Erioni Betoni doli dje duke u mburrur me certifikaten e pastertise qe kishte fituar Liqeni i Tiranes. E verteta ne fakt eshte qe Liqeni i Tiranes eshte ne proces monitorimi deri ne Tetor 2018, kur do merret vendimi per certifikimin apo jo te liqenit kur te jene vertetuar standartet dhe kriteret qe duhet te kap. Emaili zyrtar me perfaqesuesit e White Flag International tregon qartesisht kete fakt, te njejten gje e gjen edhe nder rreshta ne webin e agjencise se parqeve dhe rekreacionit. ( fotot me poshte)
Nderkohe Veliaj nuk pret dot mesa duket, por vesi i tij nuk e le ta thote nje afat dhe nje te vertete por nje genjeshter propagandiste si perhere

 

watch porn
olalaporno.com