onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Shkarkimi i Besim Hajdarmaj/Paloka: Çështja u zgjidh, po shpëtohet Tahiri…

Nënkryetari i PD-së dhe i Kuvendit, Edi Paloka, ka reaguar lidhur me shkarkimin nga detyra e Kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Paloka shkruan se çështja “u zgjidh”; prokurori i krimeve të rënda që gjashtë muaj më parë kërkoi arrestimin e Tahirit sot , sipas mediave, është shkarkuar .

“Gjashtë muaj me parë u sulmuan e kërcënuan nga kazani dhe deputetët e Ramës. i sulmuan si “tropojanë” dhe i kërcënuan publikisht me vettingun. Sot ka ardhur akti i fundit.

Gjithshka e paralajmëruar nga PD po vërtetohet pikë për pikë. Rama kapi prokurorinë pikërisht për të shpëtuar Tahirin dhe kokën e tij.

Vettingu nuk po përdoret për të pastruar drejtësinë por si mjet presioni ndaj prokurorëve dhe gjyqtarëve.

Ky është fundi…”, shkruan Paloka.

watch porn
olalaporno.com