onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Shkodër, arrestohen dy mashtrues “shitës të apartamenteve”. Emrat…

Dy persona janë arrestuar nga policia në Shkodër me akuzën e mashtrimt me shitjen e apartamenteve.

Të ndaluarit janë Rapush dhe Vjollca Hoxholli, 75 vjeç dhe 56 vjeçe. Gjithashtu u bë shpallja në kërkim i shtetasit D. L. 28 vjeç, banues në Tiranë.

Në njoftimin e policisë sqarohet se: “Ndalimi i tyre u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër, me Vendim nr.460 datë 07.05.2018, ka caktuar masën, “Arrest me burg”, pasi dyshohen se me anë të mashtrimit kanë shitur disa herë personave të ndryshëm apartamente banimi.  Gjithashtu u bë shpallja në kërkim i shtetasit D. L. 28 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet të ketë bashkëpunuar me shtetasit e lartëpermendur”. Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprën penale të “Mashtrimit”

watch porn
olalaporno.com