onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Takimet e Ramës në Lezhë/ Deputetja e PD: Tallja e kryeministrit  me lezhjanët…

Kryeministri Edi Rama ka nisur dje një tur takimesh në Lezhë në kuadër të asaj që e quan llogaridhënia e qeverisë me qytetarët. Por lidhur me atë ccka Rama deklaroi dje për Lezhën, ka reaguar deputeteja e PD ne këtë qark Lindita Metaliaj. Ajo e ka quajtur sjelljen e kreut të qëverisë të turpshme dhe tallëse për Lezhen dhe qytetarët e saj.

Në një koment në rrjetin social ajo shkruan se, të  rinjte po largohen, Shqipëria po plaket!

Komenti i plotë i deputetes së PD Lindita Metaliaj:

Tallja e radhes se narkokryeministrit me qytetaret e qarkut te Lezhes.

Eshte vertet e turpshme dhe tallese, intervista e Rames dhene  pasdite tek TV Lezha. Po citoj vetem fjalite mbyllese te intervistes: Ka me shume drite ne fund te tunelit te erret ! Nuk eshte tragjike qe Shqiptaret largohen, pasi Shqiperia eshte nje vend i hapur edhe pse ata qe largohen jane me te shumte ne numer sesa ata qe kthehen nga emigracioni-thote shefi i narkoqeverise .

Ku e sheh driten jeshile z.kryeminister? Per 5 vjet Shqiperia u kthye ne vend eksodi! Sipas Eurostad 80 % e azilanteve ne vendet e BE-se i perkasin grupmoshes 19-34 vjeç.

Te rinjte po largohen,Shqiperia po plaket! Ky fakt per kryeministrin e pa pergjegjshem nuk eshte tragjik. Ne fakt eshte e dhimbshme dhe kembane alarmi per Shqiperine dhe Shqiptaret! Ata largohen pasi u eshte vrare shpresa dhe e ardhmja ne vendlindjen qe nuk u ofron asgje.

Familjet tona jane copetuar dhe gjymtuar fizikisht dhe shpirterisht. Per 5 vjet qeveria Rama varferoi familjet Shqiptare deri ne palce! Per 5 vjet kjo qeveri nuk mendoi,madje nuk i ka prioritet te saj njerezit e thjeshte,por rendesi per te ka bashkeqeverisja me bandat dhe oligarket e oborrit qeveritar.

Sot nuk prodhohet dhe nuk transportohet asgje , perveç se droge. Ekonomia eshte e kapur nga parate e krimit dhe te droges. Ndodh pasi mafia ka lidhje me politiken dhe policine e shtetit. Ku e sheh driten jeshile Edvin ? Tek 3041 familjet e perjashtuara nga ndihma ekonomike vetem ne qarkun e Lezhes? Apo tek 30 mije familjet e varfra qe perjashtove padrejtesisht ne te gjithe Shqiperine? Ne fakt nuk surprizohemi me ,pasi qeveria qe drejtoni eshte antikombetare dhe antinjerezore ,e cila diskriminon dhe persekuton çdo dite Shqiptaret.

Apo mos e sheh driten jeshile tek biznesi i vogel ,tashme me tvsh ,i cili po falimenton çdo dite? 50 biznese ne dite,kalojne ne statusin pasiv ,si pasoje e taksave te larta,faturave te kripura te energjise elektrike,tarifave te larta,takses se prones,etj.

Apo mos e sheh driten jeshile tek drejtesia me dy standarte dhe selektive qe ke instaluar ne Republiken e Shqiperise? Si kryeprokuror dhe kryegjykates po burgos te pamundurit qe kerkojne te mbrojne te drejtat e tyre ,por nga ana tjeter mbron ish ministrin tend “te suksesshem”,kryebashkiaket dhe deputetet e korruptuar.

Por te jesh i bindur z.Rama,se shume shpejt tepsia dhe qeveria qe drejtoni do te shkoje per skrap,pasi Shqiptaret nuk do lejojne me te neperkemben . Kjo nuk eshte Shqiperia qe duam ! Shume shpejt pergjigjen do ta marresh nga Shqiptaret qe po vuajne çdo dite pasojat e keq qeverisjes! Te gjithe se bashku do t’ia dalim!

 

watch porn
olalaporno.com