onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Tirana kampione ne basketboll per meshkuj

Skuadra e Tiranës në basketboll për meshkuj, pas fitores së arritur ndaj Teutës me rezultatin 68-60, është shpallur kampione e Shqipërisë.

Në këtë finale ndryshe nga të tjerat janë dashur të zhvilloheshin pesë ndeshje që të shpallet fituesi i këtij kampionati.

Dhe ndeshja e mbrëmshme ka qenë mjaft luftarake dhe me rivalitet. ndeshja u ndoq nga një numër i konsiderueshëm sportdashës

watch porn
olalaporno.com