onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Trafiku i drogës nga Spanja në Itali, ja kush është durrsaku i arrestuar …

Policia italiane ka zbardhur identitetin e dy trafikantëve të drogës të arrestuar një ditë më parë ndërsa trafikonin në territorin italian rreth 206 kg marijuanë e ardhur nga Spanja.

Ata janë shqiptari Eduart Mecani 50 vjeç me origjinë nga Durrësi dhe italiani Enzo Di Mauro 48 vjeç. Sipas hetimeve italianë 48 vjeçari italian është i lidhur me mafian kalabraze Ndrangheta dhe dyshimet e tyre janë se Ndrangheta në aleancë me klanet kriminale shqiptare është regjisorja e këtij trafiku droge nga Spanja.

50 vjeçari shqiptar Eduart Mecani ka ndjekur lëvizjet e automjetit tip TIR me ngarkesën e drogës së fshehur në materialet e ndërtimit, për ta transportuar më pas në furgonin e tij, ku dhe u sekuestrua nga policia italiane.

Operacioni i ndalimit të dy trafikantëve dhe sekuestrimi i drogës u krye në komunën Settimo Milanese në provincën e Milanos.

Ndërkohë sipas policisë italiane shqiptari Eduart Mecani është një person me precedent penal në trafikun e drogës.

Më vitin 2009 ai është arrestuar nga policia italiane me akuzën e trafikimit të rreth 250 kg marijuanë, 60 prej të cilëve iu gjetën në një makinë tip Fiat Croma e marrë me qera në aeroportin  Linate të Milanos dhe 190 kg të tjera në një garazhd në zotërim të tij. Ndërsa në banesë , fshehur në kasafrotë i janë gjetur rreth 300 mijë euro.

 

watch porn
olalaporno.com