onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Kukës-Tiranë, identifikohet viktima e aksidentit…

Identifikohet shoferi që humbi jetën me rastin e përmbysjes së trajlerit në Rrugën e Kombit.  Ai quhet Nikoll Gjoni, 42 vjeç

Si pasojë e këtij aksidenti është bllokuar qarkullimi në drejtimin Kukës-Tiranë.

Në vendngjarje janë policia dhe shërbimet zjarrfikëse që mundësuan trupin e pajetë të drejtuesit të mjetit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shoferin e trajlerit që transportonte fidane mund t’a ketë zënë gjumi.

watch porn
olalaporno.com