onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

VIDEO/Berisha publikon mesazhin skandaloz të Ramës. Ja çfarë ndodhi në Kuvend gjatë…

Opozita reagoi në sallën e Kuvendit pasi drejtuesi i seancës Gramoz Ruçi vendosi të ndërpresë seancën parlamentare. Por ajo çka ndodhi në seancë pasi me urdhër të Ruçit mediat dolën jashtë është transmetuar live nga rrjetet sociale të deputetëve të opozitës, përfshi këtu edhe atë të Kryetarit të PD, Lulzim Basha dhe ish-Kryeministrit, Sali Berisha.

‘Këtu më poshtë keni postimin e plotë të Edvin Kristaq Drogës:

…Saliun ia kam lënë Zotit. Por sot kam vendosur që në shenjë të përkushtimit të jashtëzakonshëm të Fatmir Xafës për të çuar para vullnetin për drejtësi, ndaj aspak rastësisht Saliu ka marrë fushatën e tij të ndyrë të radhës për të baltosur Fatmir Xhafën dhe ka ngritur histori mbi një histori të sajuar këmbë e krye

“Këmbë e krye”- thotë Edvin Droga, – “një histori të sajuar. E kam të qartë se dokrrat e pocaqisura të Saliut i dëgjojnë ata që janë fanatikë. Ky shënim ka të bëjë me nevojën për të shprehur publikisht Fatmir Xhafaj solidaritetin qytetar duke përbuzur fushatën ndaj tij njeriu më i trembur nga reforma historike e drejtësisë’, tha në Kuvend, ish-kryeministri Sali Berisha.

watch porn
olalaporno.com