onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

PD i përgjigjet Ramës/ Xhafajn e mbrojte si Tahirin, prit se…

Partia Demokratike ka reaguar përmes nënkryetarit të saj, Edi Paloka, lidhur me qëndrimin e Kryeministrit Edi Rama ndaj akuzave të opozitës për Ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj.
Paloka tha se Rama mbrojti veten, Xhafajn dhe sulmoi mediat, madje kërcënoi pa pritur verifikimin e përgjimit.

Reagimi i Edi Paloka

Ndodhi ajo qe pritej. Nje shfaqje e pare tanime me se nje here. Rama mbrojti Xhafajn, mbrojti veten dhe sulmoi opoziten dhe median.

Nuk priti as aq sa premtoi Balla i tij, “verifikimin” e pergjimit por guxoi edhe te kercenoj opoziten per denoncimet e bera. Arriti kulmin madje duke deklaruar se AI e ka bere verifikimin dhe i rezulton te mos jete i vertete. Nuk i la mundesi as prokurorise se tij te flas por dha verdiktin.

Hera e fundit kur shqiptaret e pane kete shfaqje te Rames , ishte kur mbrojti Tahirin si te pafajshem…Sot Tahiri eshte ne arrest edhe pse me kontributin e Rames dhe drejtesise se kapur dhe nen presion, vetem ne arrest shtepie.

Edhe historia Xhafaj sa ka filluar…

Sigurisht qe Rama mbron veten duke mbrojtur ushtaret e tij.

watch porn
olalaporno.com