onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Sherr mes 3 të rinjve në mes të Tiranës, plagosen me thika

Tre të rinj janë konfliktuar mes tyre në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”,  pranë Presidencës. Burime nga policia bëjnë të ditur se gjatë sherrit janë përdorur edhe thikat, ndërsa të tre personat e përfshirë kanë marrë lëndime.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur për shkaqe të dobëta, pas një sherri të nisur më parë.

watch porn
olalaporno.com