onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Krimet e Rënda letër Ministrisë së Drejtësisë/ Presim ekstradimin e Arbër Çekajt

Prokuroria e Krimeve të Renda i ka dërguar një kërkesë Ministrisë së Drejtësisë që kjo e fundit të vihet në lëvizje për nisjen e procedurave për të kërkuar ekstradimin e Arbër Çekajt, i cili akuzohet për trafik droge, raporton “News 24”.

Sipas kërkesës së bërë nga organi i akuzës, Krimet e Rënda kanë dërguar edhe masën e sigurisë që është caktuar nga gjykata për Çekajn në mungesë si dhe pjesë nga dosja hetimore.

Ndërkohë, Ministria e Drejtësisë bëri me dije se dosja po bëhet gati dhe do niset në Gjermani.

watch porn
olalaporno.com